mega888 KONKURS FILMOWY „ Młodzi dla historii” | ROK ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

KONKURS FILMOWY „ Młodzi dla historii”

Opublikowano przez Redaktor - w Aktualności - Możliwość komentowania KONKURS FILMOWY „ Młodzi dla historii” została wyłączona

Jesteś uczniem lub studentem? Lubisz historię? Chciałabyś spróbować swoich sił w roli scenarzysty i reżysera? Jeżeli na każde z tych pytań odpowiedziałeś na TAK to mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Wszystkich zapaleńców, którzy kochają historię i nie mogą żyć bez swojego telefonu lub podręcznej kamery zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE FILMOWYM „ Młodzi dla historii”, który organizujemy już III raz w ramach kolejnego V Festiwalu Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci. Festiwal NNW odbędzie się w dniach 19-21.09.13 w Gdyni.

Każdy z Was ma szansę zostać laureatem naszego konkursu i zdobyć prestiżową statuetkę „Anioła Wolności”. W ubiegłym roku laureatami naszego konkursu zostali młodzi Polacy mieszkający w Niemczech. Dołącz do nich! Przyjedź na galę festiwalu w Gdyni! Zostań laureatem naszego Festiwalu!

Recepta na sukces jest prosta! Rozejrzyj się wśród swoich najbliższych lub przyjaciół – może ktoś z Twojej rodziny lub ktoś z rodziny Twoich znajomych ma do opowiedzenia historię sprzed lat (brał udział w walkach z komunistami, był w solidarnościowej opozycji) a Ty teraz możesz tę opowieść uwiecznić i podzielić się nią z całym światem. Film możesz zrealizować sam lub z gronem Twoich znajomych.

Masz czas do końca lipca 2013 na zrealizowanie swego filmu i dostarczenie go do nas!

Szczegóły dotyczące konkursu „Młodzi dla historii” znajdziesz na stronie Festiwalu Filmowego „Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci” oraz na profilach FB: Rok Żołnierzy Wyklętych i Festiwal Filmowy „Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci” .

 

Komentarze są zamknięte

Copyright ©2013 Fundacja Niepodległości : : : strona internetowa: freshartmedia.pl